وزیر کشور: تشکیل استان کردستان شمالی با مرکزیت بوکان(بئی کندی) در دست بررسی است!!*****

آذوح: فرماندار بوکان در گفتگویی از در حال بررسی بودن تشکیل استان جدید کردستان شمالی خبرداد.
به گزارش آذوح "حسن عباسی" در گفت وگو با هفته نامه "صدای آشنا" اظهار داشت: در این چند ساله کارهای بسیار خوبی در بوکان صورت گرفته که به هیچ عنوان قابل مقایسه با گذشته نیست وکارهای زیربنایی اساسی و فراوانی صورت گرفته است که همین توسعه باعث شده وزیر محترم کشور از بوکان به عنوان مرکز استان جدید کردستان شمالی که تشکیل آن در حال بررسی است، یاد کرده است.
با این وجود وی چندی بعد سخنانش را تکذیب کرد و با گلایه از شانتاژ خبری برخی رسانه ها در گفتگو با اروم نیوز گفت: موضوع بررسی تشکیل کردستان شمالی را من مطرح نکرده ام. من هیچ جایی این حرف را نزده ام و فقط حدود دوماه پیش یک جمله وزیر کشور را که گفته بود موضوع استان کردستان شمالی با مرکزیت بوکان در حال بررسی است را تکرار کردم که  خبر را وارونه منعکس کرده اند.
فرماندار بوکان همچنین در پاسخ به این سوال که وزیر کشور کجا چنین جمله ای گفته  بود پاسخ داد : نمی دانم ،  بالاخره یک جایی گفته بود دیگه !  و من هم شنیدم.
علیرغم این تکذیبیه، وی تایید می کند موضوع تشکیل استان کردستان شمالی به مرکزیت بوکان توسط وزیر کشور ایران مطرح شده و پیگیری گردیده است.
آذوح
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn