سردادن شعارهای ملی در بازی تراختور در تبریز؛ حمله ی یگان ویژه به هواداران+ تصاویر+ ویدیو

آذوح: طبق گزارشات دریافتی از ورزشگاه امروز بازی تراختور و پیروزی تهران با حضور نزدیک به ۳۵ هزار هوادار آزربایجانی در ورزشگاه سهندتبریز آغاز شد.
هواداران در حین ورود محسن ترکی داور مسئله دار فوتبال ایران علیه سرخهای آزربایجان اعتراض کردند. شعار هواداران " فدراسیون ایران - دشمن آزربایجان " بود.
با شروع بازی جنگ روانی این داور به همراه جنگ اعصاب بازیکنان پیروزی تهران نیمه اول را تبدیل به بازی بی کیفیتی کرد.
دوتیم در نیمه دوم با همان احتیاط نیمه اول بازی راشروع کردند.
این در حالی بود که داور بازی همچنان با سوتهای بی مورد و خط و نشانهای مغرضانه به بازیکنان تراختور شاگردان تونی را وارد حاشیه می کرد.
تا اینکه در یک صحنه بسیار مشکوک یک پنالتی به نفع تیم تهرانی گرفته شد و بازیکن خارجی این تیم دروازه تراختور را باز کرد.
در ادامه تعویض های تهاجمی تونی اولویرا نیز به کار نیامده و بازی با همان نتیحه ۱ بر صفر به نفع پیروزی تهران به پایان رسید.
اما نکته جالب توجه بازی تشویق تونی اولویرا از ابتدا تا انتهای بازی بود، در واقع هواداران فهیم تراختور از ابتدای فصل متوجه مشکل مدیریتی تیم بوده و به نوعی حدث و گمانهایی مبنی بر تخریب وجهه تونی در این فصل را به خوبی درک کرده بودند.
برخی شعارهای ملی در جریان بازی عبارت بودند از " آزربایجان وار اولسون - ایسته مین کور اولسون " " آزربایجان ملتی چکنمز بو ذلتی " " یاشاسین آزربایجان " و ...
همچنین گزارشات حاکیست در کریدورها شعارهایی همچون " تورک دیلینده مدرسه اولمالیدیر هرکسه " " اؤلوم اولسون ساتقینا " " اؤلوم اولسون فاشیسته داده شده است.
هم اکنون هواداران در مسیر ورزشگاه در حال سردادن شعارهای ملی هستند.
همچنین عده کثیری از هواداران جلوی درب ورزشگاه منتظر داور خیانت کار فدراسیون فوتبال ایران هستند گفته میشود هواداران در این مکان با نیروهای ضد شورش درگیر شده اند.
همچنین چهارراه آبرسانی تبریز جو بسیار امنیتی به خود گرفته است خیل هواداران در حال اعتراض به سمت آبرسانی هستند.
ویدیوی سرداده شدن شعارهای ملی و حمله ی ماموران یگان ویژه را از لینک زیر مشاهده نمایید:
پیج طیف مستقل حرکت ملی آزربایجان

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn