جنگ روانی رسانه‌های غرض‌ورز علیه مردم سولدوز- سولدوز دات کام

به گزارش دورنانیوز، روز جمعه دهم مهرماه از قرار معلوم یکی از خانه‌های سالمندان شهرستان سولدوز قصد برگزاری یک جشن گلریزان داشته که برخی جریان‌های خاص، قصد مصادره این جشن خیریه و انسان دوستانه را با اهداف سیاسی داشته و درصدد تولید خبر برای رسانه‌های ضدانقلاب بودند اما هوشیاری مردم سولدوز و اعتراض آن به مسئولان شهری باعث گردید این جشن لغو گردد و فتنه در نطفه خاموش گردد اما این جریان که در اجرای سناریوی از پیش طراحی‌شده شکست‌خورده بود بازی جدید “مظلوم‌نمایی” همچون بازی که در جریان جنگ عین العرب اجرا کرده بودند را با استفاده از چند رسانه معلوم‌الحال طراحی و به‌پیش می‌برند که سعی می‌شود در این یادداشت به ابهامات ایجادشده پاسخ داده شود .
مورد اول: در گزارش‌های خبری این وب‌سایت‌ها، تحریف نام رسمی و واقعی “یئدی گوز” است که با عنوانی همچون “هفت کانی”، “هفت‌چشمه” و … نام‌برده شده است، حال باید از این افراد پرسید دلیل تحریف نام رسمی و واقعی یک منطقه چه می‌تواند باشد ؟ سؤالی که جوابش بر همگان اظهرمن الشمس است . شاید این افراد برای پنهان کردن این هدف خود آدرسی غلطی همچون استفاده از نام ترجمه‌شده بدهند که پیشاپیش این سؤال مطرح است کجای دنیا نام خاص را ترجمه می‌کنند که شما نفر دوم باشید ؟
مورد دوم: ادعای حمله‌ی عده‌ای چماق‌دار، قمه‌کش و … به این مراسم در حضور مقامات انتظامی و پلیس است، ادعایی که بیشتر شبیه فیلم‌های گانگستری هالیوود و یا بالیوود می‌ماند البته در آن فیلم‌های همیشه پلیس پیروز است اما این افراد چنان در توهم غرق هستند و یا غرض‌ورزند که عملکرد نیروی انتظامی و کارکنان آن را که هزاران شهید برای حذف امنیت و آسایش عمومی این مرزوبوم نثار داشته را مورد هدف قرار داده‌اند، از این گذشته با طرح این ادعای کذب، مرتکب جرم نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی گشته‌اند که نیاز مراجع محترم قضایی با این امر برخورد نمایند .
حال پشت پرده این ادعا چه می‌تواند باشد ؟
این آقایان با طرح چنین موضوعاتی در درجه اول امنیت عمومی کشور را هدف قرار داده و سعی در ایجاد ناامنی روانی رادارند، امری که مورد خواسته ضدانقلاب است و درجه دوم همان سناریوی معروف مظلوم‌نمایی عین العرب رادارند.
مورد سوم: ادعای حمله به مدیرمسئول یک سایت خبری و تهدید به قتل وی مطرح گشته است و عکس‌های دوربین وی پاک‌کرده‌اند، سؤال اول این است که حوزه این وب‌سایت خبری خارج از خود، در شهرستان سولدوز است، وی در آن مکان با چه هدفی حاضرشده بود ؟ وی چرا باید در خارج از حوزه خود به کار خبرنگاری مشغول باشد ؟
و دیگر این‌که این وب‌سایت خبری که تأمین‌کننده خوراک خبری وب‌سایت‌های ضدانقلاب است و هیچ سند و مدرکی برای اثبات ادعای خود ندارد با طرح این موضوع قصد دارد مخاطب خود را تحت تأثیر قرار داده و با این عنوان به خبر خود سندیت بخشیده و علت عدم وجود تصویری از حمله‌ی این‌چنینی را این‌گونه توجیح نماید .
مورد چهارم: متهم نمودن نیروی پان ترکیست توسط این وب‌سایت‌های خبری است، این افراد که همیشه دنبال طرح دشمنان فرضی هستند تا این‌چنین شهروندان کرد ساکن استان آذربایجان غربی که در سال‌های جنگ در شمال عراق به این استان مهاجرت کرده و با آغوش باز مردم ترک مواجه شده‌اند، است تا این‌چنین آنان بازیچه دست نیروهای ضدانقلاب قندیل نشین بنمایند و دلیل استفاده از پان ترکیست نیز به این جهت است که مستقیما نمی توانند مردم ترک را متهم کنند و بدین واسطه از این لفظ استفاده نموده اند.
مورد پنجم: هزینه کردن از مواد قانونی و حضرت آقا است که در گزارش‌های این وب‌سایت‌ها دیده می‌شود. با طرح برخی از سخنان حکیمانه حضرت آقا، سعی دارند خودشان نیروهای مشروع جلوه داده و این‌چنین نهاد امنیتی و قضایی را تحریک نمایند و خود را از اتهام تشویش اذهان عمومی و نشر اکاذیب برهانند و شهروندان کرد را علیه برادران ترک خود بشورانند غافل از این‌که شهروندان کرد ساکن در برخی شهرهای جنوب آذربایجان غربی به آن درجه از بیداری و بصیرت رسیده‌اند که بازیچه دست جریان‌های قندیل نشین نشده و حافظ امنیت و آسایش کشور اسلامی خود و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند .
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn