بیانیه جمعی از فعالین ملی نسل جوان تبریز

با رجز خوانی ها وتراوشات معده ی بیمار نماینده کُرد شهرسویوق بولاق (مهاباد)در مجلس و ادعای تشکیل کردستان شمالی از شهرهای آذربایجانی، تحرکات تروریستها و مزدوران گروهک های تروریستی کُرد (پژاک و پ.ک.ک)در تبریز وضوح بیشتری یافته و هشدارها و گوشزدهای فعالین ملی و تشکیلات ملی آذربایجان در مورد این تحرکات که سالهاست از طرف نیروهای امنیتی پشت گوش انداخته شده بود،اکنون نمایان میشود. اکراد مهاجر و خشونت طلبی که در شهرهای استان آذربایجان غربی دائما دست به اقدامات تروریستی و جنگ با مردم عادی می زدند اکنون پا را فراتر نهاده و اقدام به شلیک و ایجاد فضای رعب و وحشت در تبریز نموده اند. مزدورانی که به صورت عمله و دست فروش در اقصی نقاط شهر تبریز پراکنده شده و طبق برنامه منتظر دستور بالایی های خود هستند.
جالب آنکه مشاغل غیر قانونی آنها بدون دخالت هیچ ارگان شهری و امنیتی درمصونیت کامل است و هیچ مامور شهرداری یا انتظامی حق جمع آوری دست فروشان کُرد در مرکزی ترین مناطق شهر تبریز را ندارد. حال آنکه جوان بی پول و بی کس تورک حق ندارد در کنار خیابان به شغل دست فروشی مشغول باشد که در این صورت مورد حمله وحشیانه نیروهای شهرداری و انتظامی قرار خواهد گرفت، اما هیچ کس جرات ندارد به اکراد ساعت فروش و سیگار فروش به جرم سد معبر اعتراض نماید.
دو حمله تروریستی به دو منطقه پر جمعیت و پر رفت و آمد تبریز آن هم در شلوغ ترین ساعت روز توسط کردهای مقیم تبریز در عرض سه روز و دقیقا پس از لجن پراکنی نماینده مهاباد در مجلس چه معنی ای می تواند داشته باشد!!؟
آقای استاندارشما که به عنوان بالاترین مقام استانی وظیفه حفظ جان و مال مردم را به عهده دارید، به خود اجازه می دهید تا مدیر عامل مردمی باشگاه تراکتورسازی را از کارش کنار بزنید و برای تیم محبوب آذربایجان بر خلاف میل هواداران تیم مربی تعین کنید، بهتر است به شرح وظایف خود پرداخته و در مقابل جسارت و حماقت این مزدوران تروریست اقدامات لازم را انجام دهید. آقای دکتر جبارزاده، شما که از اولویت کاری خود در نجات دریاچه ارومیه سخن میراندید، اکنون استفاده از تلفظ تورکی نام تراکتورسازی در مغازه ها، خودروها و کل زندگی مردم را قدغن اعلام می کنید. دستور عنایت فرموده اید که هر ماشینی که روی آن با الفبای لاتین چیزی نوشته شود جریمه گردد ومغازه ها پلمپ شوند. بهتر است محضرتان عرض نمایم که؛ آقای جبارزاده خود بهتر از هر کس می دانید که جوانان غیور این سرزمین که علاقه وافری به یادگیری زبان مادری خود دارند بهترین و صادق ترین محافظان امنیت جان و مال ملت آذربایجان هستند. اگر دنبال برهم زنندگان امنیت ملی هستید به فکر اخراج تروریست هایی باشید که با قیافه مظلوم نما و اشک تمساح در مرکز شهر به شغل ساعت فروشی مشغول هستند. ساعت فروشان میلیاردری که در دانشگاه آزاد تبریز در مقاطع ارشد و دکترا تحصیل می کنند که حداقل مخارج دانشجویی در ترم 3 میلیون تومان است. بعید به نظر می رسد با این مشاغل 3 میلیون تومان در ماه  در آمد داشت. مگر آنکه...
صد در صد ادامه این مگرها را شما بهتر از ما می دانید. اما سخن اصلی ما این است که یا خود و دوستان امنیتی تان که ادعایشان گوش فلک را کر کرده، به فکر جمع آوری و اخراج این تروریست ها از خاک ما باشید و یا عواقب آنرا به مناظره بنشینید. آقای استاندار این نه فقط یک تهدید که یک هشدار کاملا جدی است. ما فدائیان ملت و خاک پاک آذربایجان در صورت عدم اقدامات لازم از طرف شما، خود دست به کار شده و بلای هولناکی بر سر اکرد متجاوز خواهیم آورد. این را نیز خوب می دانیم که ساعت فروشان مقابل سینما 29 بهمن تبریز اکنون در بازداشتگاه اداره اطلاعات بسر می برند و آنهم نه به دلیل مجرم شناساندن آنها که به دلیل محافظت از جانشان این کار را کرده اید. مطمئنیم که پس از چند روز آنها از خانه امن شما بیرون خواهند آمد. آن زمان است که ما دست به کار خواهیم شد. جمله آخر ما به شما از زبان آتا تورک (پدر همه تورک های جهان)است که می فرمایند: «بوراسی وطن، یا سئو یا ترک ائت» این جا آذربایجان ماست آقای جبارزاده یا دوستش بدارید همه قدرتتان را برای سر بلندی آن انجام دهید یا بیرون...
(امضاها محفوظ)
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn