اطلاعیه تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در خصوص آغاز کمک رسانی مالی به آوارگان تُرک عراق

تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در نظر دارد که با نزدیک شدن به فصل زمستان و وضعیت بغرنج آورگان تُرک عراق که در نتیجه ی جنگ گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش و نیروهای پیشمرگه ی کُرد از خانه و کاشانه ی خویش آواره گشته و هم اکنون در کمپهای سازمان ملل در مرز عراق و ترکیه در شرایط نامطلوبی به سر می برند، اقدام به جمع آوری کمک های مادی از مردم تُرک آزربایجان جنوبی نموده و کمک های جمع آوری شده را به مراجع ذیصلاح مرتبط با وضعیت این تُرکها اهدا نماید.
مدت زمان جمع آوری این کمک ها ده روز پیش بینی شده و توسط هسته های تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در شهرهای مختلف آزربایجان جنوبی انجام خواهد پذیرفت و پس از اتمام این مدت توسط مسئولین تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در شهر آنکارا تقدیم نمایندگان تُرکهای عراق خواهد شد.
آزربایجانیانی که در خارج از ایران زندگی می کنند جهت مشارکت در این کمکها می توانند کمک های خود را به شماره حسابهای زیر واریز نمایند. جهت فعلیت عملکرد شفاف این تشکیلات، تمامی اقدامات مرتبط با این کار از سوی تریبون های رسمی این تشکیلات با مردم تُرک آزربایجان جنوبی در میان گذارده خواهد شد.
شماره حساب بانکی سردبیر سایت آرازنیوز؛ ارگان رسمی تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در کشور ترکیه:
Türkiye İş bankası
Ankara
Babak SHAHED
Swift Kod: ISBKTRIS
İBAN: TR060006400000142052262898
شماره حساب سخنگوی تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان در کشور آمریکا:
Bank of America
Name: Chalabiyanli
Account No: 457024419013
Routing No:122101706
کمیته ی مرکزی خارج از کشور تشکیلات مقاومت ملی آزربایجان
۱۴ آذر /
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn