در سالگرد اعلام وجود طیف فعالین مستقل حرکت ملی آزربایجان جنوبی تغییر آدرس صقحه فیسبوک

امروز 9 اسفند سالروز اعلام وجود اندیشه طیف فعالین مستقل حرکت ملی آزربایجان جنوبی است .
3 سال از تاریخ اعلام وجود طیف مستقل در حالی گذشت که حوادث تلخ و شیرین آزربایجان همچون تصاویر آپارات از مقابل دیدگانمان در حال عبور است ، حوادثی همچون اعتراض به خشکانیدن دریاچه اورمیه به سال 90 و 91 ، حرکتهای هواداران غیور تراختور و حماسه هایی همچون برافراشتن پرچم « آزربایجان جنوبی ایران نیست » ، حادثه تلخ زلزله قاراداغ و حضور فعالین ملی برای کمک به هموطنان مظلوممان و دهها حادثه تاریخی ریز و درشت و البته حادثه اخیر کمپین کسب مجوز رسمی برای روز جهانی زبان مادری .
وقتی به گذشته نگاه می کنیم حضورپررنگ فعالین بی نام ونشان با کمترین امکانات ممکن و البته با سیاست بایکوت ، شانتاژ و بی مهری هایی که از طرف برخی از رسانه های خودی متحمل شده اند در تمامی حوادث 3 سال اخیرآزربایجان ما را بر ادامه راهی که برگزیده ایم که همانا جذب حداکثری فعالین مستقل و پراکنده آزربایجان زیر چتر طیف مستقل است بیشتر از گذشته دلگرم می کند .
وجود رسانه ای مستقل با رویکردی فراجناحی آنچنان شور و شعفی در بین فعالین غیر تشکیلاتی برانگیخته که به گواه دوست و دشمن رسانه فعالین طیف مستقل را به عنوان یکی از تاثیرگذارترین رسانه های حرکت ملی آزربایجان تبدیل کرده است .
در این بین البته جای دارد از رسانه های دمکرات همراه حرکت ملی آزربایجان که همواره کمک حالمان بوده اند تقدیر ویژه داشته باشیم .
بر این اساس همانطوریکه قبلاً به عرض رسانده بودیم از امروز به نابردلایل امنیتی مجبور هستیم از صفحه کنونی به آدرس
◄◄◄طیف مستقل حرکت ملی آزربایجان - Gamt نقل مکان کنیم .
از کلیه فعالین ملی آزربایجان علی الخصوص فعالین غیور مستقل می خواهیم صفحه را تبلیغ کرده و دوستانشان را به صفحه خویش دعوت نمایند .
گوج بیرلیکده دیر .
شنبه 9 اسفند 1393
Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn